logo przedsiebiorcy

p. Tadeusz Sitarski - właściciel firmy TED będącej członkiem Przedsiębiorcy.pl posiada do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną idealnie dostosowaną pod inwestycję jaką może być Dom Seniora.
Czytaj więcej

UHY ECA Audyt działa w ramach Grupy Kapitałowej UHY ECA notowanej na rynku NewConnect, która świadczy usługi w zakresie audytu, podatków, księgowości, szkoleń oraz doradztwa giełdowego, a także jest Partnerem Giełdy Papierów Wartościowych S.A. w zakresie audytu małych i średnich przedsiębiorstw.

Czytaj więcej

Ośrodek Badawczy Ekonomiki Transportu - członek Przedsiębiorcy.pl zachęca do wynajmu lokali biurowych w centrum Warszawy (ul. Hoża).

Czytaj więcej

Jadar Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów kostki brukowej w Polsce oraz lider w kreowaniu wnętrz i przestrzeni ogrodowych pod markami własnymi Jadar Home, Jadar Garden i Jadar Sun Block.

Czytaj więcej

Koperfam Sp. z o.o. to polska firma o 100% kapitale rodzinnym. Firma stawia na jakość, rzetelność i profesjonalizm w każdym zakresie działalności.

Czytaj więcej

Biuro Rachunkowe PROFIT (członek Przedsiębiorcy.pl) powstałe w 2004 r. specjalizuje się w księgowości spółek kapitałowych (spółek akcyjnych, spółek z o.o., komandytowych, spółek z udziałem kapitału zagranicznego). Obsługuje także spółki osobowe oraz firmy osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Czytaj więcej

Firma FIN-GAST jest firmą doradztwa finansowego specjalizującą się w oferowaniu Klientom produktów finansowych z zakresu:

Czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją współpracy z firmą Cleanbacter - jedynego w Europie producenta bezpiecznych i ekologicznych preparatów czyszczących - kompleksową linię Eco-pH.

Czytaj więcej

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces