logo przedsiebiorcy

Fundacja Akcelerator Innowacji zaprasza do skorzystania z usług doradczych dofinansowanych na poziomie 80% w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, konkurs „Bon na doradztwo”.

Czytaj więcej

Dla członków Przedsiębiorcy.pl firma Excellence Travel przygotowała specjalną ofertę na wyjazd na mecz Polska-Austria (w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy).

Czytaj więcej

Firma Excellence Travel przygotowała dla członków Przedsiębiorcy.pl specjalną ofertę na Ligę Mistrzów.

Czytaj więcej

Firma ElektroUnion Sp. z o.o. - członek Przedsiębiorcy.pl - z początkiem roku 2019 została reprezentantem niemieckiej
marki BLAUPUNKT w asortymencie: Oświetlenie i źródła światła LED oraz baterie użytkowe (powszechnego użytku) – BLAUPUNKT Licht&Batterien.

Czytaj więcej

Dla członków federacji firma SOLARIS OZE przygotowała specjalną ofertę - 10% rabatu na instalację fotowoltaiczną w Państwa firmie.

 

Czytaj więcej

Fabryka Okularów Sp. z o. o. posiada największą polską sieć salonów i klinik optycznych na terenie kraju pod marką Doktor Marchewka. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa oraz Waszych Pracowników chcielibyśmy zaproponować Wam innowacyjny i bardzo szeroki zakres badań diagnostycznych wad wzroku, co czyni naszą ofertę unikatową w skali Polski.

Czytaj więcej

Osobisty Concierge dla Ciebie i Twoich Partnerów Biznesowych? Zobacz co się za tym kryje.

 

Czytaj więcej

Szukasz klimatycznego miejsca na konferencje, szkolenia, spotkanie okolicznościowe lub powierzchnię biurową? Poznaj ofertę Warszawskiego Domu Technika NOT.

Czytaj więcej

Firma Drapacze - członek Przedsiębiorcy.pl dysponuje wolnymi powierzchniami reklamowymi na billboardach. Oferta specjalna: w grudniu wynajem powierzchni za 0zł (czynsz).

Czytaj więcej

Specjalnie dla członków naszej organizacji Przedsiębiorcy.pl, a dokładniej dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 16 lat - firma Modus Finance Sp. z o.o. organizuje naukę języka hiszpańskiego.

Czytaj więcej

Firma KIEL-TECH zainteresowana jest nawiązaniem współpracy bezpośredniej z firmą z Chin w zakresie importu śrub, wkrętów do drewna, podkładek, drutu spawalniczego miedziowanego, nakrętek.

Czytaj więcej

Infron - łączymy technologię ze strategią biznesową, ludzi z danymi, biznes z programowaniem.

Czytaj więcej

Przesyłamy ofertę na jabłka markowe "amela" oraz informację o Klastrze „Polska Natura”. Poszukujemy partnerów, którzy wzmocnią nasze ostatnie ogniwo klastrowe, jakim jest dystrybucja markowych jabłek "amela" na rynku krajowym i zagranicznym.

Czytaj więcej

Firma KOPERFAM Sp. z o.o. stworzyła do działania, w ramach swojej grupy nową strukturę i markę pod nazwą “DORAKO Kominki & SPA”, której zadaniem jest promocja produktów oferowanych w ramach portfolio KOPERFAM.

Czytaj więcej

Dla naszych członków firma MDDP Akademia Biznesu przygotowała specjalną ofertę na wybrane szkolenia.

Czytaj więcej

W związku z falą upadłości firm energetycznych i masowym wypowiadaniem umów sprzedaży energii elektrycznej, jako członek Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl oferujemy koleżeńską pomoc w rozwiązaniu problemów związanych z Państwa obecnym lub byłym sprzedawcą energii elektrycznej.

Czytaj więcej
p. Tadeusz Sitarski - właściciel firmy TED będącej członkiem Przedsiębiorcy.pl posiada do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną idealnie dostosowaną pod inwestycję jaką może być Dom Seniora.
Czytaj więcej

UHY ECA Audyt działa w ramach Grupy Kapitałowej UHY ECA notowanej na rynku NewConnect, która świadczy usługi w zakresie audytu, podatków, księgowości, szkoleń oraz doradztwa giełdowego, a także jest Partnerem Giełdy Papierów Wartościowych S.A. w zakresie audytu małych i średnich przedsiębiorstw.

Czytaj więcej

Ośrodek Badawczy Ekonomiki Transportu - członek Przedsiębiorcy.pl zachęca do wynajmu lokali biurowych w centrum Warszawy (ul. Hoża).

Czytaj więcej

Jadar Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów kostki brukowej w Polsce oraz lider w kreowaniu wnętrz i przestrzeni ogrodowych pod markami własnymi Jadar Home, Jadar Garden i Jadar Sun Block.

Czytaj więcej

Koperfam Sp. z o.o. to polska firma o 100% kapitale rodzinnym. Firma stawia na jakość, rzetelność i profesjonalizm w każdym zakresie działalności.

Czytaj więcej

Biuro Rachunkowe PROFIT (członek Przedsiębiorcy.pl) powstałe w 2004 r. specjalizuje się w księgowości spółek kapitałowych (spółek akcyjnych, spółek z o.o., komandytowych, spółek z udziałem kapitału zagranicznego). Obsługuje także spółki osobowe oraz firmy osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Czytaj więcej

Firma FIN-GAST jest firmą doradztwa finansowego specjalizującą się w oferowaniu Klientom produktów finansowych z zakresu:

Czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją współpracy z firmą Cleanbacter - jedynego w Europie producenta bezpiecznych i ekologicznych preparatów czyszczących - kompleksową linię Eco-pH.

Czytaj więcej

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces