logo przedsiebiorcy

Specjalnie dla członków naszej organizacji Przedsiębiorcy.pl, a dokładniej dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 16 lat - firma Modus Finance Sp. z o.o. organizuje naukę języka hiszpańskiego.

Czytaj więcej

Firma KIEL-TECH zainteresowana jest nawiązaniem współpracy bezpośredniej z firmą z Chin w zakresie importu śrub, wkrętów do drewna, podkładek, drutu spawalniczego miedziowanego, nakrętek.

Czytaj więcej

Infron - łączymy technologię ze strategią biznesową, ludzi z danymi, biznes z programowaniem.

Czytaj więcej

Przesyłamy ofertę na jabłka markowe "amela" oraz informację o Klastrze „Polska Natura”. Poszukujemy partnerów, którzy wzmocnią nasze ostatnie ogniwo klastrowe, jakim jest dystrybucja markowych jabłek "amela" na rynku krajowym i zagranicznym.

Czytaj więcej

Firma KOPERFAM Sp. z o.o. stworzyła do działania, w ramach swojej grupy nową strukturę i markę pod nazwą “DORAKO Kominki & SPA”, której zadaniem jest promocja produktów oferowanych w ramach portfolio KOPERFAM.

Czytaj więcej

Dla naszych członków firma MDDP Akademia Biznesu przygotowała specjalną ofertę na wybrane szkolenia.

Czytaj więcej

W związku z falą upadłości firm energetycznych i masowym wypowiadaniem umów sprzedaży energii elektrycznej, jako członek Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl oferujemy koleżeńską pomoc w rozwiązaniu problemów związanych z Państwa obecnym lub byłym sprzedawcą energii elektrycznej.

Czytaj więcej
p. Tadeusz Sitarski - właściciel firmy TED będącej członkiem Przedsiębiorcy.pl posiada do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną idealnie dostosowaną pod inwestycję jaką może być Dom Seniora.
Czytaj więcej

UHY ECA Audyt działa w ramach Grupy Kapitałowej UHY ECA notowanej na rynku NewConnect, która świadczy usługi w zakresie audytu, podatków, księgowości, szkoleń oraz doradztwa giełdowego, a także jest Partnerem Giełdy Papierów Wartościowych S.A. w zakresie audytu małych i średnich przedsiębiorstw.

Czytaj więcej

Ośrodek Badawczy Ekonomiki Transportu - członek Przedsiębiorcy.pl zachęca do wynajmu lokali biurowych w centrum Warszawy (ul. Hoża).

Czytaj więcej

Jadar Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów kostki brukowej w Polsce oraz lider w kreowaniu wnętrz i przestrzeni ogrodowych pod markami własnymi Jadar Home, Jadar Garden i Jadar Sun Block.

Czytaj więcej

Koperfam Sp. z o.o. to polska firma o 100% kapitale rodzinnym. Firma stawia na jakość, rzetelność i profesjonalizm w każdym zakresie działalności.

Czytaj więcej

Biuro Rachunkowe PROFIT (członek Przedsiębiorcy.pl) powstałe w 2004 r. specjalizuje się w księgowości spółek kapitałowych (spółek akcyjnych, spółek z o.o., komandytowych, spółek z udziałem kapitału zagranicznego). Obsługuje także spółki osobowe oraz firmy osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Czytaj więcej

Firma FIN-GAST jest firmą doradztwa finansowego specjalizującą się w oferowaniu Klientom produktów finansowych z zakresu:

Czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją współpracy z firmą Cleanbacter - jedynego w Europie producenta bezpiecznych i ekologicznych preparatów czyszczących - kompleksową linię Eco-pH.

Czytaj więcej

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces