logo przedsiebiorcy

ENERGIA DLA MŚP - nowy projekt Przedsiębiorcy.pl

Projekt ENERGIA DLA MŚP to bezpłatne wsparcie mikro, małych i średnich firm poprzez wdrażanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie energetyki.


Rozwiązania, jakie jesteśmy w stanie zaproponować naszym Członkom nie tylko pokazują obecne potrzeby, ale przede wszystkim redukują koszty w tym obszarze.
Służyć temu ma m.in. stworzenie grupy zakupowej tj. formy zrzeszenia podmiotów, które określając swoje wspólne zapotrzebowanie,dokonują zakupu za pośrednictwem jednego sprzedawcy w ramach Federacji. Przy osiągnięciu założonej skali wychodzimy z silniejszejpozycji w negocjacjach i daje nam to możliwość uzyskania lepszych warunków handlowych. Przyłączając się do grupy mały odbiorca z sektora mikro firm ma możliwośćuzyskania bardzo niskiej ceny i płacić tyle samo co Klienci zużywający większy wolumen.Wspólnie dajemy sobie możliwość wywierania mocniejszego wpływu na dostawcę energii.

W ramach projektu ENERGIA DLA MŚP mogą poza tym Państwo skorzystać z usług dodatkowych, które dają możliwość:
- niższych stawek za energię elektryczną niż u obecnego sprzedawcy,   

- eliminację OPŁAT KARNYCH za energię bierną,   

- stabilizację MOCY zamówionej,   

- redukcję i monitoring parametrów dystrybucyjnych.


Celem uzyskania szczegółowych informacji w ww. zakresie prosimy o kontakt z Dyrektorem Departamentu audytu wewnętrznego dla MŚP Panem Krzysztofem Główka, który przedstawi Państwu możliwości związane z projektem ENERGIA DLA MŚP.Krzysztof Główka

Dyrektor Departamentu audytu wewnętrznego dla MŚP
kom. 514 515 406
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces