logo przedsiebiorcy

Szanowni Państwo,
Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza we współpracy z Krajową Agencją Poszanowania Energii organizuje 3 spotkania warsztatowe dla małych i średnich przedsiębiorców, na których nauczą się oni bardzo przydatnej umiejętności - wykonywania przeglądu energetycznego w przedsiębiorstwie.

Czytaj więcej

O problemach polskich przedsiębiorców rozmawialiśmy z Marszałkiem Senatu prof. Tomaszem Grodzkim oraz z Senatorami Januszem Gromkiem i Jackiem Burym. Federację reprezentowali Robert Składowski oraz Piotr Podgórski. To było bardzo konstruktywne spotkanie.

Czytaj więcej
Z wielką dumą informujemy Państwa, że dnia 16 grudnia 2020r. podczas XIII posiedzenia Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego zgodnie z decyzją Rady przedniczącym WRDS na rok 2021 został wybrany Robert Składowski Prezes Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiebiorcy.pl
Czytaj więcej

W dniu dzisiejszym w studio Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiebiorcy.pl z rąk Prezesa Roberta Składowskiego firma Edison Energia otrzymała nagrodę Orły Polskiej Przedsiębiorczości.

Czytaj więcej

Chcielibyśmy z przyjemnością oznajmić, iż w dniu 16.12.2020r. mieliśmy zaszczyt wręczyć Nagrodę Orły Polskiego Budownictwa firmie MAT BUD Materiały Budowlane. Nagrodę wręczył Prezes Federacji Robert Składowski wraz z Doradcą Zarządu Robertem Pacierpnik.

Czytaj więcej

Bardzo Nam miło poinformować, że w dniu 15.12.2020 r. Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie otrzymał nagrodę dla najlepiej prosperującej placówki medycznej w ramach tegorocznej edycji „Orłów Przedsiębiorczości”. Nagrodę wręczył Prezes Federacji Robert Składowski.

Czytaj więcej

Dla dzisiejszego wydania Dziennika Gazety Prawnej komentarza udzielili Henryk Kamiński oraz Piotr Podgórski z Federacji Przedsiębiorcy.pl.

Czytaj więcej

Felieton dla Rzeczpospolitej: "Budżet UE. Zabawa z zapałkami" autorstwa Piotra Podgórskiego, członka zarządu Federacji.
O ewentualnych skutkach dla biznesu próby wetowania budżetu UE.

Czytaj więcej

Po ostatnich wydarzeniach na arenie brukselskiej głos zabrał były wicepremier Janusz Piechociński - Członek Zarządu Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiebiorcy.pl

Czytaj więcej

W dniu 01.12.2020r. dla naszych członków Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiebiorcy.pl zorganizowała bezpłatne szkolenie o nieruchomościach na rynku pierwotnym i wtórnym oraz źródłach ich finansowania w dobie pandemii.

Czytaj więcej

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl wystosowała apel do Prezesa Rady Ministrów Premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie podwyżki cen za energię. Jednocześnie rozesłano apel do wszystkich organizacji pracodawców z prośbą o podpisy.

Czytaj więcej

Jest Nam niezmiernie miło powitać nowego członka w Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiebiorcy.pl

Czytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi dr Dariusza Grabowskiego - Doradcy Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiebiorcy.pl 
Czytaj więcej
Koalicja Polska zobowiązała się do podjęcia działań legislacyjnych na rzecz postulowanych przez nas celów.
Czytaj więcej

Piotr Podgórski dla radia TOK FM w komentarzu po konferencji wicepremiera Jarosława Gowina:

Czytaj więcej
Z radością witamy nowego członka Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl, firmę 
Czytaj więcej

W dniu 26 listopada 2020r. odbyło się posiedzenie Zarządu Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl

Czytaj więcej

Pragniemy poinformować, że Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl w dniu 01.12.2020r. o godzinie 14.30 organizuje bezpłatne webinarium o tematyce: Nieruchomości i źródło finansowania w dobie pandemii.

Czytaj więcej
Piotr Podgórski członek zarządu Federacji, w dzisiejszym artykule dla Rzeczpospolitej, prezentuje swoje stanowisko nt. przegłosowanej przez Sejm ustawy obciążającej podatkiem CIT spółki komandytowe.
Czytaj więcej

W dniu 22 października 2020r. odbyło się posiedzenie Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego, w której uczestniczył Prezes Federacji Robert Składowski. Tematem spotkania było omówienie skutków społecznych, gospodarczych, administracyjnych i finansowych jakie niesie za sobą propozycja podziału Mazowsza. 

Czytaj więcej

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces