logo przedsiebiorcy

Krajowa Izba Gospodarcza Elektryki na targach kantońskich

W dniach 15–19 października 2018 roku odbędą się 124. Canton Fair, czyli targi kantońskie, zwane oficjalnie China Import & Export Fair w Guangzhou (Canton) i organizowane przez Chińskie Centrum Handlu Zagranicznego (China Foreign Trade Centre), pod auspicjami Ministerstwa Handlu oraz władz prowincji Guangdong.

Są to najstarsze znane targi w Chinach, odbywające się od 1957 roku, jednocześnie największe targi wielobranżowe na świecie, na których wystawia się ponad 25 000 firm, prezentujących ponad 150 000 swoich produktów, a liczba zwiedzających przekracza ponad 200 000 osób z ponad 200 krajów świata.

 

Gośćmi honorowymi jesiennych Canton Fair 2018 będą Bronisław Komorowski, prezydent Polski w latach 2010–2015 oraz Sławomir Dębowski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej Elektryki (KIGE), z którą federacja Przedsiębiorcy.pl ma podpisane porozumienie i współpracy. 

 

Podczas tegorocznej, jesiennej edycji, z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości Polski na Targach zaprezentuje swoje stoisko polska firma VOLTENO (członkek KIGE), specjalizująca się w artykułach oświetleniowych i grzewczych. Na swoim kantońskim stoisku targowym VOLTENO przedstawi nową kompleksową ofertę dla kontrahentów z różnych stron świata. Polscy klienci poznają aktualną ofertę VOLTENO pod koniec 2018 roku, następnie zostanie ona zaprezentowana podczas warszawskich targów ŚWIATŁO 2019 w dniach 13–15 marca 2019 roku. Dla firmy VOLTENO targi kantońskie są początkiem nowego rozdziału rozwoju firmy, zarówno w zakresie oferty, jak i struktury organizacyjnej, tak na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych.

 

Krajowa Izba Gospodarcza Elektryki (KIGE) jest organizacją branżową społeczną, opartą na trzech podstawowych filarach: produkcji, dystrybucji i wykonawstwie, które działają równolegle na czterech płaszczyznach: krajowej, międzynarodowej, szkoleniowej i lobbingowej. System organizacyjny KIGE oparty został na matrycy systemu funkcjonalnego, pozwalającego na równoległe wielopłaszczyznowe działania. Celem organizacji jest integracja gospodarcza poszczególnych segmentów rynku elektrotechnicznego oraz ich rozwój przez inicjowanie innowacji pośród jej członków.

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces